O MNIE

Witaj.

Mam na imię Grzegorz.

Moje zamiłowanie do fotografii zaczęło się dawno temu, podczas moich pierwszych wyjazdów w polskie Tatry. Pasja do gór, jak i do fotografii pozostała do dziś. 

 

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem geodezji. W trakcie studiów, dodatkowo ukończyłem szkołę policealną, dzięki której zdałem egzamin państwowy i otrzymałem tytuł fototechnika. Swoją wiedzę poszerzałem na kursach fotograficznych, między innymi prowadzonych przez eksperta fotografii ślubnej - Grzegorza Płaczka. Ukończyłem także kurs dla operatora bezzałogowych statków powietrznych (dronów) i uzyskałem świadectwo kwalifikacji.

 

Postanowiłem rozwinąć swój fotograficzny biznes, ponieważ po latach pracy związanej z geodezją, doszedłem do wniosku, że czas zacząć robić coś co naprawdę kocham, co daje mi mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Czuję, że wybrałem najlepiej jak mogłem.

Fotografuję praktycznie cały czas. Aparat jest mym nieodłącznym towarzyszem.

 

Dzięki tej pracy poznaję wspaniałych ludzi, często bardzo zakochanych. Gdy mnie zatrudniają, wkraczam w ich świat z aparatem, aby zachować dla nich te wyjątkowe momenty. Obdarzają mnie zaufaniem, którego za wszelką cenę staram się nie zawieść.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest urodzonym modelem, ale zawsze staram się, aby nasza sesja fotograficzna była dla nas zabawą, a klient czuł się swobodnie. Zawsze jestem otwarty na propozycje, nie stawiam twardych reguł. Jestem w stanie dostosować się do Waszych wymagań i nie narzucam swojego stylu.

Zapewniam, że produkt końcowy będzie dokładnie taki, jaki sobie zamierzyliście. 

 

Pracuję głównie w województwie warmińsko-mazurskim i ościennych, lecz jestem otwarty na propozycje z całego kraju, a także zza granicy.

Po pracy jestem mężem, ojcem dwójki wspaniałych dzieci, a także gitarzystą w zespole metalowym :)

Wolny czas z chęcią spędzam na rowerze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Tel: +48 696 177 631

Email: gkoronowski@gmail.com

© 2023 BY ALAN PARKS. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon